top of page
ja_edited.jpg

hej, jestem Paulina...

... i bardzo doceniam czas jaki poświęcasz na zapoznanie się moją ofertą.

Jest coś magicznego w fotografii jako dziedzinie sztuki i dokładam wszelkich starań, aby widać to było w mojej pracy. Na to zasługujecie - na magiczne wspomnienia zamknięte w Waszych zdjęciach. Na sesji próbuję znaleźć najpiękniejsze kadry. Fascynuje mnie światło i zawsze jest dla mnie priorytetem, abyście w nim wyglądały jak najpiękniej. Na sesjach wykorzystuję dwa rodzaje światła: delikatne miękkie światło w scenerii z białym łóżkiem (tutaj jest delikatnie i czuło), oraz kontrastowe i mocniejsze światło studyjne przy fotografowaniu na tłach (Waszym ulubionym czarnym i cielistym). Dzięki temu możecie cieszyć się różnorodnymi ujęciami ze swojej sesji. Chciałabym  współpracować z ludźmi, którzy widzą świat podobnie i jak ja zwracają uwagę na najwyższą jakość usług, na  wszystkie małe detale, które dopełniają wyjątkowości Waszych ujęć.

 

Kocham minimalizm, a przy sesjach brzuszkowych szczególnie! Szczerze uważam, że całe piękno tkwi w Was, potrzebujemy tylko okrasy ze światła i mojej migawki. Jestem daleka od przebierania Was za kogoś innego.

1net.jpg

Sesje ciążowe

PAKIET MINI

 • 6 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji cyfrowej

 • wydruki w formacie 15x23 na jedwabnym papierze najwyższej jakości

 • wysyłane kurierem na adres klienta 

Jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 90 pln /szt.

600

PLN

PAKIET BASIC

 • 12 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji cyfrowej

 • wydruki w formacie 15x23 na jedwabnym papierze najwyższej jakości

 • wysyłane kurierem na adres klienta

Jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 80 pln /szt.

1000

PLN

 • Kiedy umówić się na sesję ciążową?
  Im wcześniej tym lepiej, ale minimum miesiąc przed sesją. Mój kalendarz jest bardzo ruchomy ze względu na sesje noworodkowe, których wiele wykonuję. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność mojej dostępności i spokojną głowę - zarezerwuj swoją sesję z bezpiecznym wyprzedzeniem. Zdarza się, że maluszek przychodzi na świat wcześniej, więc lepiej nie odkładać tego na ostatni moment.
 • Kiedy przeprowadzić sesję ciążową?
  Sesję ciążową najlepiej wykonać w okolicach 29-32 tygodnia ciąży. W tym czasie będziesz miała jeszcze dużo sił, żeby pozować i będziesz czuła się komfortowo, a Twoje ciało będzie wyglądać najpiękniej. W tym czasie brzuszek jest wyraźnie zaokrąglony i prezentuje się cudownie.
 • Jak przygotować się do sesji, co wziąć ze sobą?"
  Proszę Cię, abyś zadbała o swój makijaż oraz włosy. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, co na pewno przełoży się na Twoje dobre samopoczucie i pewność siebie przed obiektywem. Posiadam w studiu podstawowe stylizacje do sesji - czarne obcisłe sukienki, body ciążowe, crop topy, koronkowe sukienki, oversizowe swetry. Modelkę proszę o przyniesienie kilku rzeczy ze swojej szafy: dżinsy sprzed ciąży (nieważne jeśli się nie dopinają;)), bielizna (biała/nude/czarna), oraz coś ulubionego czy fotogenicznego (w nazowych kolorach biel, czerń, beż). Jeśli chciałabyś piękny makijaż wykonany na miejscu przed sesją, to polecam moją ulubioną make-up artist - LuluBeauty. Stopień nagości na sesji wyznaczacie Wy, nie bójcie się, jestem tu dla Was, śmiało wszystko możemy uzgodnić przed sesją. Na sesjach jest bardzo miła i luźna atmosfera. Możecie też wziąć swojego partnera, zrobię Wam wspólne czułe ujęcia.
 • Kiedy otrzymam moje zdjęcia?
  W ciągu 7 dni od sesji dostaniesz ode mnie miniaturki najładniejszych zdjęć z sesji (zwykle jest to pomiędzy 40-60), z których możesz wybrać swoje ulubione finałowe ujęcia. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przesyłam do Ciebie w terminie do 30 dni roboczych od daty opłacenia sesji.
 • Czy mogę przyjść z partnerem?
  Ciąża jest ważnym wydarzeniem dla całej Rodziny i jeśli tylko masz ochotę zabrać swojego partnera i/lub dzieci oczywiście - zrób to! Chętnie wykonam dla Was kilka wspólnych czułych kadrów. Nie zapomnij poinformować mnie o ilości osób bioroących udział w sesji.
 • Ile trwa sesja ciążowa?
  W zależności od pakietu, na który się zdecydujesz i od liczby osób na sesji nasze spotaknie będzie trwało ok 1,5-2 godzin.
4net%20(1)_edited.jpg

Jak

przygotować się do 

sesji

Regulamin sesji

 1.  Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

 2. W studiu proszę o niewykonywanie zdjęć ani filmów własnymi urządzeniami (telefon, tablet itd.). 

 3. Z uwagi na długość i intymną naturę sesji noworodkowych oprócz maluszka zapraszam tylko rodziców oraz rodzeństwo. 

 4. Proszę o punktualnie przybycie na sesję. Spóźnienie niestety będzie skracało czas dostępny na realizację sesji. 

 5. Finałowe ujęcia wybieracie samodzielnie spośród przygotowanych i wyselekcjonowanych przeze mnie miniaturek z sesji.

 6. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przesyłam w terminie do 30 dni roboczych od czasu wybrania ujęć i opłacenia sesji.

 7. Możliwe jest skrócenie czasu oczekiwania na zdjęcia w formie usługi ekspresowej. Usługa ekspresowa łączy się z dopłatą 40% od ceny sesji. Wówczas czas oczekiwania wynosi 5 dni roboczych od daty otrzymania wpłaty i wyboru ujęć.

 8. Nie ma możliwości łączenie dwóch typów sesji (np. noworodkowej i dziecięcej).

 9. Nie ma możliwości odkupienia wszyskich nieobrobionych zdjęć z sesji.

 10. Sesje zdjęciowe wykonuję od poniedziałku do piątku. W studiu spotykamy się w godzinach 09:00-15:00. Opcja sesji w weekend możliwa jest tylko za każdorazowym ustaleniem i wiąże się z dopłatą 200 zł do ceny sesji. Dni i godziny sesji plenerowych umawiamy się indywidualnie.

 11. Zakres obróbki cyfrowej ustalany jest przeze mnie.

18net.jpg
bottom of page